www.wtandemie.mylatamy.pl

Spełnij swoje marzenia...

Generated with MOOJ Proforms Basic Version 1.5

 

*Pole wymagane


Aby dokonać rezerwacji lotu prosimy o kontakt telefoniczny +48 694 447 907 lub wypełnienie poniższego formularza. W następnym etapie informujemy zainteresowaną osobę o najbliższym terminie lotu oraz ogólnych zasadach wykonania usługi. Umawiamy się na konkretny dzień i miejsce wykonania lotu jeżeli wcześniej warunki atmosferyczne wskazują na bezpieczne starty i lądowania.

W co sie ubrać?

Zabieramy ze sobą: buty sportowe najlepiej za kostkę, kurtkę oraz okulary przeciwsłoneczne

Co z pogodą?

Loty wykonywane są tylko przy sprzyjających warunkach atmosferycznych. Wiatr do maks. 4m/s, brak opadów oraz zagrożenia burzowego. O aktualnych warunkach i możliwości wykonania lotów informujemy na bieżąco. Należy jednak pamiętać, że pilot zawsze decyduje czy warunki są sprzyjające, jeśli uzna że cokolwiek może zagrozić bezpieczeństwu wykonania lotu - lot zostanie przeniesiony na inny termin.

Ile trwa lot?

W zależności od chęci pasażera przebywania w powietrzu na całe zamieszanie :) trzeba przeznaczyć mniej więcej około godziny czasu. Przeszkolenie, poinformowanie o zasadach, podpięcie uprzeży- to kilka minut trwa. Sam lot trwa około 10-15 minut.

Kto może latać?

Co do ograniczeń wiekowych to prawie ich nie ma:), ale minimalny wzrost pasażera nie może być niższy niż 130cm. Jeśli chodzi o wagę to minimum 40kg a maksimum to 115kg. Osoby niepełnoletnie - wymagane pisemne upoważnienie od ich prawnych opiekunów. Przeciwskazaniami są: choroby serca, epilepsja, choroby krążeniowo-oddechowe, choroby psychiczne. Nie zabieramy na pokład statku powietrznego osób co do których podejrzewa się że są pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Jeżeli warunki meteo zmienią się na niesprzyjające to pilot w każdej chwili może odmówić wykonania lotów ze względów  bezpieczeństwa - lot  zostaje przeniesiony na inny termin. Pasażer zarówno podczas lotu jak i pobytu na startowisku musi się podporządkowac poleceniom pilota. Pamietajcie!!! bezpieczeństwo to podstawa i jest najważniejszym priorytetem.


LOTY WIDOKOWE - Formularz rejestracyjny pasażera

Imię i nazwisko pasażera *
Przybliżona waga pasażera *
Wiek pasażera *
Twój email *
Twój telefon *
Przybliżona data lotu
Kod z Vouchera (polataj z PEPSI)
Gdzie latamy? *
Czas lotu *

 


Oświadczenia

Oświadczam, iż moja waga w ubraniu mieści się w zakresie pomiędzy 40 a 115 kg *
Oświadczam, iż jestem pełnoletni(a) i mój stan zdrowia pozwala na lot na paralotni *

REGULAMIN

  1. W miesiącach chłodnych (wiosna i jesień) zabieramy ze sobą: rękawiczki, ciepłe spodnie oraz nieprzewiewną kurtkę.
  2. Decyzję o starcie podejmuje tylko i wyłącznie pilot po ocenie warunków pogodowych.
  3. Lot paralotnią może odbyć się tylko i wyłącznie przy sprzyjających warunkach pogodowych przy słabym wietrze do ok. 4m/s, braku opadów i zagrożenia burzowego.
  4. Pasażer w kompletnym ubraniu nie może przekraczać wagi 115 kg zaś minimalna waga pasażera to 40 kg.
  5. Osoby niepełnoletnie wymagają pisemnego oświadczenia rodziców.

 

Zapoznałem(am) się z regulaminem i go akceptuję *

 

Proforms
Reload
This website is protected by RSFirewall!, the firewall solution for Joomla!